HACAMAT

 

FORM LIFE ÜSKÜDAR'DA UZMAN EKİP TARAFINDAN HACAMAT SEANSLARI YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR
 
HACAMAT NEDİR?
Hacamat Kısaca Özetlenecek Olursa; Almış olduğumuz gıdalar ve yiyeceklerden dolayı kılcal damarlarımızda belirgin tıkanmalar olur, bu tıkanmalar bulundukları bölgeye zarar verir ve rahatsız eder;
Örnek 1: Kalp üzerinde bulunan bir kılcal damarın tıkanması kalp işleyişine zarar verir, kalp spazmı dediğimiz rahatsızlık meydana gelir. Bu hafife alınmayacak bir rahatsızlıktır, hemen müdahele eilmesi gerekir.
Örnek 2:Fibrositis (halk diliyle KULUÇ) genellikle sırt ve kollarda görülen bu rahatsızlık türü, gene kılcal damarlarla alâkalı bir rahatsızlıktır. O bölgedeki kılcal damarlardaki sıkıntı kas ve adelelere kan göndermez ve kas kitlenir gevşeyemez.
   
TAM HACAMAT TEKNİĞİ
Belirlenen bölgeye kupa konularak 4 ila 6 sefer pompayla vakumlanır. Vücudun hassas olmayan tüm bölgelerinde kullanılır.
   

MANEVİ FAYDALARI
Hacamat olan kişilerin anlama ve anlayış kabiliyetleri artar. Analitik düşünme yetenekleri, hızı karar verme yetenekleri artar.
Çağımızın hastalığı depresyonun etkilerini kaldırır.

Hacamat yaptıran kişiler zamanla iç dünyalarında kendileri ve yaratanla barışık, çevresi sosyal çevresi kuvvetli birisi haline gelir. Bunun nedeni kaygı ve endişelerden arınmış herkes çevresine enerji ve huzur yayar. Pozitif enerji de denilen dengeli, sükunet hali olur.

Kalp hizasında yapılan hacamat her türlü vesvese ve evhama iyi gelir. Kalp hizasında yapılan hacamatın kişinin manevi âlemine olumlu etkilerinin olduğu eski kaynaklarda belirlenmiştir.

Yine kafadan yapılan hacamat Allah'ın izniyle 50 yıllık büyüyü çözer ve her türlü cin musallatında da kafadan hacamat tavsiye edilir. Zira Efendimiz (S.A.V.)'e büyü yapıldığında kafasından Ebu Taybe isimli hacamat yaptırmıştır.

 
TIBBİ FAYDALARI
Sırttan alınan kan vücutta dolaşım sistemini rahatlar. Zira sünnet olarak tavsiye edilen bölge tüm dolaşımın uğrak noktasıdır.
Kan vücuttan çıktığında yerine plazma adı verilen bir vücut sıvısı geçecek ve kanın sulanması sağlanmış olacaktır. Kanın sulanıp incelmesş, kandaki alyuvar yoğunluğunu azalatır. Böylece kalp, beyne daha rahat pompalama yapar. Kan emilince, kandaki oksijen taşıyıcı madde olan hemoglobin seviyesi de düşer. Bu yüzden kan, beyne yeterli oksijeni taşıyabilmesi için daha hızlı akmaya başlar. Alışkanlık özelliği artan kanın aynı zamanda çevredeki, beyin ve karaciğerdeki dolaşmı da düzelmiş olacaktır. Böylece kan akışının artmasıyla insan yorgunluktan ve halsizlikten kurtulacaktır.
Hacamat ile vücut zindeleşir, yenilenir. Hacamat olan insanın hemen kendisini daha zinde hissetmesinin nedeni budur. Vücuda canlılık ve enerji verdiğinden dolayı sık hacamat olan insanda yaşlanma gecikir ve o insanın genç görünmesine sebebiyet verir.
 
HACAMAT
Hacamat bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, vücuda direnç kazandırır. Böylelikle hastalıkları da önler.
Hacamat ile vücuttan pis kanla beraber zararlı gaz, toksinler ve fazla asitler atılır.
Hacamat vücuttaki tüm ödemleri çözer.
Akupunktur etkisi sayesinde kan üretimi ile görevli organları uyarır.
Beynin, gözün vs. baştaki organların fonksiyonlarını artırır.
 
FİYATLAR

 

 

 

 

 


Form life spa © Copyright Tüm Hakları Saklıdır
Barbaros Mah. Alaattin Yavaşça Sok.No:10 / 1 Üsküdar İSTANBUL / 0216 4742323